O nas

Firma "RAT-MET" powstała w 1980 roku. 


Specjalizacją produkcji naszej firmy są koła zębate.

Wytwarzane przez nas koła zębate są stosowane w przekłądniach zębatych wszelkiego typu maszynach rolniczych oraz ogrodniczych.


Wykonujemy również nietypowe usługi na podstawie dostarczanych wzorów, w zakresie kół zębatych stożkowych o zębach prostych i łukowych.

- koła zębate stożkowe - zęby proste

- koła zębate stożkowe - zęby łukowe

- koła zębate walcowe 

Discover
my works


Napisz jeden lub dwa akapity opisujące Twój produkt lub usługi. Aby odnieść sukces, Twoje treści muszą być przydatne dla czytelników.

Zacznij od klienta - dowiedz się, czego chce i daj mu to.

Odkryj więcej

It's all about perception

Tony Fred, CEO

Założyciel i główny wizjoner, Tony, jest siłą napędową firmy. Uwielbia mieć pełne ręce roboty, uczestnicząc w rozwoju oprogramowania, marketingu i strategii obsługi klienta.

Mich Stark, COO

Mich uwielbia podejmować wyzwania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na stanowisku dyrektora handlowego w branży oprogramowania, Mich pomógł firmie dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się obecnie. Mich jest jednym z najlepszych umysłów.

Aline Turner, CTO

Aline jest jedną z kultowych osób w życiu, które mogą powiedzieć, że kochają to, co robią. Jest mentorem ponad 100 wewnętrznych programistów i opiekuje się społecznością tysięcy deweloperów.

Iris Joe, CFO

Iris, dzięki swojemu międzynarodowemu doświadczeniu, pomaga nam łatwo zrozumieć liczby i poprawić je. Jest zdeterminowana, aby osiągnąć sukces i zapewnia swoją profesjonalną wiedzę, aby przenieść firmę na wyższy poziom.